Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Paspirtukų remontas

Paspirtukų remontas

Taisykla7 profesionaliai atliekamas visų tipų ir gamintojų elektrinių paspirtukų remontas. Taip pat atliekamas riedžių remontas ir kitų elektrinių transportų priemonių taisymas.

  • Elektrinių paspirtukų remontas
  • Riedžių remontas
  • Segway remontas
  • Hoverbard remontas

Taisomi tiek Lietuvoje populiariausi el. paspirtukai (Xiaomi M365 remontas, Ninebot remontas) tiek ir kitų firmų riedžiai, segway ir elektriniai paspirtukai (Speedway, Inokim, Manta, Oxboard, SoloGo, Yakka, Monowheel ir kitų gamintojų). Dirbame su gamintojų detalių tiekėjais, o tai leidžia ne tik garantuoti aukščiausią darbų kokybę, bet ir kainas išvengiant tarpininkų. Taisymui naudojame originalias detales. Suteikiame garantiją.

Visada prieš remontą per 1 darbo dieną atliekame pirminę diagnostiką. Reikia detalesnės informacijos? Kreipkitės į mus.

Jei turite namų draudimą ar prietaisas yra apdraustas, galime išrašyti defektinį aktą draudimo kompanijai.

Paspirtukų remontas – kainoraštis

PaslaugaKainaGarantija
El. paspirtuko gedimo nustatymas (diagnostika)5 €
Galinės padangos / kameros keitimasNuo 10 €
Priekinės padangos / kameros keitimasNuo 15 €
Ekrano / ekranėlio keitimasNuo 15 €2 mėn.
Perrinkimas / suveržimas / reguliavimas (dažniausiai, kai girgžda, kliba, blogai stabdo ir pan.)Nuo 15 €
Mechaninės dalies remontas / detalių keitimas (neįsk. detalių kaina, pvz. sulenkimo kabliuko, sparnų, rankenėles ir pan.)Nuo 15 €2 mėn.
Elektrinės dalies remontas / plokščių remontas po drėgmės prasiskverbimo ir trumpo jungimo (dažnai, kai neįsijungia ar įsijungia ir nevažiuoja ir pan.)Nuo 50 €2 mėn.
Baterijos remontas / keitimas / restauravimas (dažnai, kai neįsikrauna ar neįsijungia, ar nevažiuoja)Nuo 50 €2 mėn.
Gazo / stabdžių rankenėlių remontas / keitimasNuo 15 €2 mėn.
Išorinės baterijos remontasNuo 50 €2 mėn.
Stabdžių diskų / kaladėlių keitimasNuo 15 €
Atraminės kojelės remontas / keitimasNuo 10 €2 mėn.
El. paspirtuko defektavimo aktas draudimo kompanijai (apmoka draudimas)25 €

Riedžių remontas – kainoraštis

PaslaugaKainaGarantija
Riedžio gedimo nustatymas (diagnostika)3 €
Riedžio baterijos keitimas ar elektrinės dalies remontas (dažnai, kai neįsikrauna, neįsijungia, sukasi į vieną pusę, atsitiktinai sustoja, pypsi)Nuo 20 €2 mėn.
Riedžio korpuso dalių keitimasNuo 15 €
Pagrindinės / valdymo plokštės remontas / keitimasNuo 25 €2 mėn.
Riedžio defektavimo aktas draudimo kompanijai (apmoka draudimas)25 €

Elektrinių paspirtukų remontas – dažniausiai pasitaikantys gedimai

Toliau, pateikiame pagrindinių gedimų sąrašą ir patarimus ką daryti. Paprasčiausias bėdas kartais galima susitvarkyti ir patiems, tačiau dažnu atveju būtina kreiptis į Taisykla7 specialistus, kurie patikimai atliks el. paspirtuko diagnostiką, remontą ir išspręs visas kilusias bėdas. Daugiau kaip atliekemas el. paspirtukų remontas galite skaityti čia.

1. Galimai sugedusi paspirtuko baterija

Jei paspirtukas rodo gyvybės ženklus ir įsijungia, tačiau nevažiuoja, gali būti, kad baterija buvo ilgai neįkrauta. Tokiu atveju paspirtuką ar riedį įkrovimui reikia palikti ženkliai ilgesniam laikui. Jeigu ir po ilgesnio krovimo laiko problema neišsisprendžia ir baterija neįsikrauna, galima pabandyti laikinai paduoti didesnio stiprio įtampą ir taip sužadinti akumuliatorių.

Jei važiavimo apkrova nepasikeitė, tačiau nuvažiuojamas atstumas labai sumažėjo, reikia keisti bateriją. Tačiau tapkrovą gali įtakoti ir blogos padangos, važiavimas įkalnėn ir pan. Jei padangos yra blogos arba jose mažas oro slėgis, dėl to gali sumažėti greitis. Patikrinkite padangas.

2. Nuleistas paspirtuko ratas

Naują padangą ar kamerą galite nusipirkti skelbimų portaluose ar internetinėse parduotuvėse. Kaip ir visos detalės, jų būna tiek brangesnių ir kokybiškesnių, tiek pigių variantų. Padangos keitimui reikalingi įrankiai ir įgūdžiai. Tačiau galite kreiptis į mus, mes ne tik parinksime detales, tačiau ir jas pakeisime.

3. Paspirtuko variklis kaista per daug

Dauguma naujų modelių turi saugos mechanizmą, kuris išjungia variklį, kai jis perkaista, kad būtų išvengta pasekmių. Įkaitę varikliai indikuoja, kad įkaitęs yra ir akumuliatorius. Todėl sutrumpės akumuliatoriaus tarnavimo laikas ar jis gali sugesti. Išjunkite variklį ir leiskite jam atvėsti. Patikrinkite, ar nėra pažeistų laidų. Tai gali indikuoti elektros valdiklio problemą. Kai yra pažeisti laidai ar blogi saugikliai, variklis vis tiek gali veikti. Tačiau akumuliatorius bus per daug apkraunamas. Dėl tokio galios pertekliaus akumuliatorius perkais. Būtinas kuo skubesnis elektrinio paspirtuko remontas mūsų dirbtuvėse.

4. Sugedusi valdymo plokštė

Kiekvienas elektrinis paspirtukas, riedis ar segway turi elektrinį valdiklį, kuris yra tiesiog plokštė. Joje yra visi saugikliai ir į ją susijungia laidai. Jei į tą vietą patenka svetimkūnis arba vanduo, gali būti pažeistos grandinės. Gali sutrikti variklio veikimas arba jis gali visai neįsijungti. Jei norite bandyti remontuoti patys, galite pabandyti perjungti laidus, kurie galėjo atsilaisvinti. Taip pat galite patikrinti, ar nėra iššokusių tranzistorių. Vis dėlto labai retai pasitaiko, kad problema kiltų dėl tranzistoriaus. Dažniausiai tokiu atveju elektrinį paspirtuką reiktų atvežti mums nemokamai diagnostikai ir remontui.

5. Blogas greičio reguliatorius, rankenėlė

Būtina detalę pakeisti kita.

6. Sugedęs el. paspirtuko įkroviklis

Įjunkite įkroviklį į elektros lizdą ir stebėkite indikatoriaus lemputes. Jei jos nešviečia, vadinasi, jūsų įkroviklis galimai sugedęs. Jei norite patikrinti nuodugniau, galite naudoti voltmetrą arba multimetrą, kad patikrintumėte įkroviklio išėjimo srovę. Tik atkreipkite dėmesį, kad prieš tikrindami, turėtumėte išsiaiškinti akumuliatoriaus įtampą. Paprastai įtampa būna 24V, 36V arba 48V. Šiuo atveju tikslas – patikrinti, ar įkroviklio išėjimo įtampa yra didesnė nei jūsų akumuliatoriaus. Jei įtampos visai nėra arba ji tik šiek tiek viršija akumuliatoriaus įtampą, vadinasi, jūsų įkroviklis sugedęs arba jo įtampa per didelė pačiam akumuliatoriui. Tokiu atveju galima taisyti seną įkroviklį arba nusipirkti naują.

7. Kiti įvairūs paspirtukų gedimai

Viršuje pateikti tik dažniausiai pasitaikantys gedimai, tačiau problemų gali kilti įvairių ir visai netikėtų.

  • Nesisuka vienas riedžio ar elektrinio paspirtuko ratas.
  • Neklauso kojų padėčių komandų.
  • Nevažiuoja atgal.
  • Pastoviai krypsta į vieną ar kitą pusę.

Kad ir koks gedimas ištiktų, Taisykla7 specialistai Jums padės ir profesionaliai atliks riedžio ar el. paspirtuko remontą.

Daugiau apie elektrinių paspirtukų remontą

2023