Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Dalys

Dalys

Jei jums reikalinga bet kurio elektros ar elektronikos prietaiso detalė (buitinės technikos ir elektronikos, kompiuterinės technikos, dviračių, el. paspirtukų, statybinių įrankių, telefonų ir kt.), užpildykite šią formą. Pasistengsime kuo skubiau atsakyti, bet ne vėliau nei per 1 darbo dieną. Dirbame tiesiogiai su daugeliu gamintojų, todėl galime pasiūlyti originalias dalis.

Prekiaujame visų tipų el. prietaisų atsarginėmis dalimis remontui, priedais ir aksesuarais (net ir tų, kurių netaisome). Pvz. galime pasiūlyti ir šaldytuvų, kaitlenčių, indaplovių, barzdaskučių, dviračių detalės (nors šių prietaisų šiuo metu taisymui nepriimame).

  • Detalių pristatymas į namus: 3 Eur, o atsiėmimas mūsų filialuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose – nemokamas.
  • Detalės užsakomos pagal išankstinį apmokėjimą.

Kaip viskas vyksta? Pateikiate užklausą -> pateikiame pasiūlymą -> jei pasiūlymas tinka, atsiunčiame sąskaitą apmokėjimui -> pristatome detales į namus arba filialą. Jei pasiūlymas netiktų, kartais įmanoma ieškoti alternatyvas pvz. analogines aukštos kokybės dalis.

Detalės užklausos forma