Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Dažniausiai pasitaikančių spausdintuvų kasečių problemų šalinimas

Dažniausiai pasitaikančių spausdintuvų kasečių problemų šalinimas

Kalbant apie spausdintuvų kasečių bendrų problemų šalinimą, pateikiame keletą patarimų, kurie gali padėti.

Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų – kodėl kasetė nespausdina. Jei iš spausdintuvo neišsiskiria rašalas arba toneris, kai bandote ką nors atspausdinti, tai gali būti dėl kelių priežasčių. Pirmiausia įsitikinkite, kad kasetėje yra pakankamai rašalo arba tonerio ir kad spausdintuvas prijungtas prie maitinimo šaltinio. Jei šie du dalykai patikrinti, geriausia patikrinti spausdintuvo nustatymus ir įsitikinti, kad pasirinkote tinkamą spausdinimo popieriaus tipą. Be to, gali būti, kad priežastis yra nešvari spausdinimo galvutė, kurią reikia išvalyti, arba užsikimšęs purkštukas, todėl skirkite laiko ir šiems dalykams išvalyti.

Kita dažna problema – kai spausdintuvas neatpažįsta spausdintuvo kasetės. Taip gali nutikti dėl daugelio priežasčių. Pirmiausia turėtumėte patikrinti, ar kasetė teisingai įdėta į spausdintuvą ir ar visos jungtys yra patikimos. Jei tai nepadeda, gali tekti atnaujinti spausdintuvo tvarkyklės programinę įrangą į naujausią versiją. Be to, tai gali būti dėl sugedusios arba susidėvėjusios kasetės, kurią reikia pakeisti.

Galiausiai, jei spausdintuvas spausdina, bet puslapiai yra neišsamūs arba juose trūksta dalių, tai gali būti dėl tonerio arba sugedusios kasetės. Būtinai patikrinkite tonerio lygį ir prireikus jį pakeiskite. Taip pat svarbu periodiškai išvalyti būgno ritinėlius, kad nesusidarytų popieriaus sankaupų. Jei šie veiksmai nepadeda, gali būti, kad laikas investuoti į naują spausdintuvo kasetę.