Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Dažniausiai pasitaikantys telefonų gedimai

Dažniausiai pasitaikantys telefonų gedimai

Korozija

Dėl jūros vandens, žemės ūkio ir pramonės chemikalų bei įvairių skysčių, kurie gali patekti į mūsų telefonus, korozijos rizika yra didelė. Rekomenduojama valyti telefoną, ypač prie įkrovimo ir ausinių lizdų, kad būtų išvengta korozijos. Tai padeda mažinti sistemos veikimo sutrikimus, neveikiančius mygtukus ir prastą garso kokybę.

Baterija

Bloga baterijos būklė yra problema, kuri dažniausiai veikia išmaniuosius telefonus dėl jų riboto baterijos tarnavimo laiko. Nepakankamai įkrauta baterija negali maitinti visų telefono komponentų, o tai galiausiai priveda prie telefono išsijungimo. Geriausias būdas spręsti baterijos problemas – kreiptis į patikimą ar gerai vertinamą telefono taisymo parduotuvę. Jie atliks baterijos įvertinimą ir pasakys, ar reikia ją keisti.

Ekrano problemos

Sudužę ar įtrūkę ekranai yra dažniausiai pasitaikančios problemos, su kuriomis susiduria mobiliųjų telefonų naudotojai. Dvi dažniausios priežastys – kritimas iš vidutinio aukščio ir kritimas iš aukštos vietos. Kritimas gali sukelti jutiklinio ekrano įtrūkimą arba visišką jo funkcionalumo praradimą. Jei telefonas turi sudužusį ekraną, turėtumėte nedelsdami kreiptis į telefonų taisyklą.

Jutiklinio ekrano problemos

Mes visi žinome,kokie patogūs yra jutikliniai ekranai, tačiau jie taip pat yra gana jautrūs ir linkę į pažeidimus. Nors jiems reikia minimalios apsaugos, kad veiktų, vis tiek jie nėra visiškai atsparūs fiziniam pažeidimui. Dažniausia jutiklinio ekrano problemų priežastis yra skysčių išsiliejimas arba bukas smūgis, dėl kurio ekranas tampa nejautrus arba visai neveikia.

Programinės įrangos problemos

Programinės įrangos problemos dažniausiai atsiranda dėl netinkamai atliktos programinės įrangos atnaujinimo ar dėl viruso ar kenkėjiškos programinės įrangos atakos. Telefono taisymo specialistas pirmiausia atliks diagnostiką, kad nustatytų problemą. Jei problema susijusi su sugedusia programine įranga, bus atliekamas programinės įrangos atnaujinimas, kad problema būtų išspręsta.

Įkrovimo problemos

Išmaniuosius telefonus reikia įkrauti, kad jie veiktų ilgesnį laiką. Tačiau įkrovimo problemos pasitaiko dažniau, nei manome, ypač kai telefonas buvo numestas. Skirtumas tarp pažeisto įkrovimo lizdo ir sugedusio įkroviklio yra įkrovimo indikatoriai. Jei įkišus įkroviklį užsidega indikatorius, bet telefonas neįkraunamas, gali būti, kad gedimas yra įkrovimo lizdo ir turėtumėte apsilankyti artimiausioje telefonų taisykloje.

Vandens pažeidimas

Vandens pažeidimas yra paskutinis dalykas, kurį norėtumėte matyti ant savo telefono. Vandens pažeidimas įvyksta netyčia įmetus telefoną į vandenį, ar jį apipylus skysčiais. Geriausias būdas išspręsti vandens pažeidimą – kuo greičiau išdžiovinti telefoną. Tačiau kartais net išdžiovinus telefoną jo išgelbėti nepavyksta, ir tada jums reikia telefonų taisymo specialisto pagalbos.