Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » El. Paspirtuko priežiūra

El. Paspirtuko priežiūra

Kaip dažnai reikėtų tikrinti ir prižiūrėti savo elektrinį paspirtuką?

Kaip dažnai reikia tikrinti jūsų elektrinį paspirtuką, priklauso nuo to, kaip dažnai jį naudojate. Paprastai rekomenduojama atlikti techninę priežiūrą kas pusę metų, taip pat patikrinimą prieš pradedant sezoną, siekiant išlaikyti paspirtuko gerą būklę ilgesnį laiką. Akivaizdu, kad kuo dažniau važinėjate, tuo daugiau dėmesio reikės skirti paspirtukui, nes tokios dalys kaip stabdžiai ir padangos susidėvi ir laikui bėgant jas reikia keisti. Visada geriau yra laikytis prevencinės priežiūros principų, nei susidurti su netikėtomis problemomis važiuojant.

Ar elektriniai paspirtukai yra draugiški aplinkai?

Elektriniai paspirtukai yra labai naudingi aplinkai. Jie nesukelia šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo, be to, jie taip pat padeda mažinti eismo spūstis. Didelė jų gamybos medžiagų dalis, įskaitant mažas baterijas, gali būti perdirbama ir panaudota iš naujo.

Ar elektriniai paspirtukai yra patikimi?

Per pastaruosius 5 metus pagaminti elektriniai paspirtukai, kurių kaina viršija 1000 eurų, yra labai patikimi. Elektrinių paspirtukų technologijos sparčiai tobulėja – gerėja kokybė, variklio galia ir baterijų talpa. Dauguma šiuolaikinių prekės ženklų siūlo didelį nuvažiuojamą atstumą ir tarnauja metų metus, jei yra tinkamai prižiūrimi.

Kiek kainuoja elektriniai paspirtukai?

Elektrinių paspirtukų kainos svyruoja nuo 699 iki 10,000 eurų. Vidutiniškai elektrinis paspirtukas kainuoja apie 1300 eurų. Nerekomenduojame pirkti elektrinio paspirtuko už mažiau nei 1000 eurų, jei planuojate jį naudoti kaip kasdieninę transporto priemonę.