Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Ką daryti jei praradote duomenis telefone

Ką daryti jei praradote duomenis telefone

Jei jums nepasisekė ir jūsų telefone dingo duomenys, galite imtis keleto veiksmų ir bandyti susigrąžinti dalį informacijos.

Pirma, jei telefonas vis dar įjungtas, nedelsdami sukurkite atsarginę jo kopiją. Tai padarę galėsite atkurti failus, pavyzdžiui, nuotraukas, žinutes, kontaktus ir kitą svarbią informaciją. Jei tai neįmanoma, galite pabandyti atkurti duomenis iš debesų saugyklos platformos, jei tokią esate įdiegę.

Jei nė vienas iš šių sprendimų jums nepasiekiamas, dar yra vilties! Prarastus duomenis galite bandyti atkurti naudodami specializuotą programinę įrangą, skirtą ištrintiems failams atkurti. Tai reikėtų daryti ne pačiame telefone, o kompiuteryje, nes taip yra patikimiau ir saugiau.

Galiausiai turėtumėte imtis veiksmų, kad ateityje apsaugotumėte savo telefoną jį užšifruodami. Taip bus daug sunkiau kam nors kitam pasiekti duomenis, jei telefonas kada nors vėl būtų pavogtas arba ištrintas. Be to, visada pravartu reguliariai kurti atsargines telefono duomenų kopijas, nes taip išvengsite daug rūpesčių, jei jūsų įrenginys kada nors vėl bus ištrintas.

Laikydamiesi šių veiksmų galite būti tikri, kad jūsų duomenys yra saugūs ir patikimi – ir kad esate pasirengę bet kokiems būsimiems nesklandumams! Taigi nelaukite – imkitės šių veiksmų dabar, kad apsaugotumėte savo telefoną ir jo duomenis.