Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Ką reikia žinoti prieš įsigijant kavos aparatą?

Ką reikia žinoti prieš įsigijant kavos aparatą?

Galbūt esate kavos entuziastas ir norite įsigyti kavos aparatą, bet nežinote, nuo ko pradėti ar į ką atkreipti dėmesį. Pripažinkime, rinkoje yra šimtai įvairių tipų kavos aparatų.

Prieš nuspręsdami įsigyti kavos aparatą, pagalvokite apie kelis veiksnius, kurie lemia, ar kavos aparatas atitiks jūsų tikruosius poreikius. Kavos aparatus naudoja tam tikri kavos mėgėjai, norėdami pasigaminti kavos namuose, darbe, restoranuose ir kavinėse. Be to, nepriklausomai nuo to, kokiems tikslams ketinate naudoti savo kavos aparatą, turite užtikrinti, kad jis atitiks jūsų lūkesčius.

Štai 4 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia patikrinti prieš perkant kavos aparatą:

  • Aparato tipas

Kavos mėgėjai gali rinktis iš įvairių kavos aparatų, kurių kiekvienas turi savo ypatybes ir funkcionalumą:

Kapsulinis kavos aparatas – tai patogumas, leidžiantis greitai pasigaminti profesionalios kavos namuose. Tiesiog įdėkite kavos kapsulę ir mėgaukitės jau paruošta kava. Tai puikus pasirinkimas patogumą vertinantiems kavos mėgėjams, kurie nori greitai gauti gerą kavos puodelį.

Pupeles malantis aparatas – šis aparatas mala šviežias kavos pupeles, išsaugodamas aliejų kvapą pupelėse. Puikiai tinka biuro aplinkai, kur 5 ar daugiau žmonių gamina kavą tuo pačiu metu.

Rankinis Espresso – norite labiau įsitraukti į tikrą kavos gamybos procesą ir gauti profesionalaus skonio kavą? Tada turėtumėte išbandyti rankinį Espresso aparatą. Kai įvaldysite reikalingus įgūdžius, galėsite pasigaminti kavą būtent pagal savo skonį.

Filtruojama kava – prieinama ir patikima kavos virimo mašina, leidžianti iš karto pasigaminti didelį indą kavos. Jums tereikia mėgstamos maltos kavos ir šalto vandens, kad pasigamintumėte nuostabų kavos puodelį.

  • Talpa ir gaminimo greitis

Turėtumėte pagalvoti, kiek žmonių kavos aparatas aptarnaus, taip pat kiek puodelių jis gali išvirti. Jei planuojate aptarnauti didelį žmonių skaičių, jums reikės aparato su didele vandens talpa, tačiau jei perkate jį namams, jums reikės kažko žymiai mažesnio. Rinkitės kapsulinį aparatą arba aparatus su greitu paruošimu, jei jums reikia greitai paruošiančio aparato.

  • Priežiūra

Renkantis, kurį aparatą pirkti, priežiūra yra labai svarbi. Turėtumėte žinoti, kad jūsų aparatą reikės valyti kasdien, kad jis tarnautų ilgai. Jūsų kavos aparato ilgaamžiškumas ir funkcionalumas priklauso nuo to, kaip gerai jį prižiūrite. Skirtingi aparatai reikalauja skirtingos priežiūros. Jei norite ir toliau mėgautis puikia kava, turėsite įsipareigoti kasdien valyti paprastai ir kartais atlikti kruopštesnį valymą.

  • Medžiaga ir kokybė

Taip pat labai svarbu, kad kavos aparatas būtų saugus naudoti. Norint nustatyti, ar kavos aparatas yra saugus naudoti, ieškokite aparato su „BPA-Free” žyme. Kavos aparatai su plastikinėmis dalimis viduje yra pavojingi, nes kai šis plastikas susiduria su karštais skysčiais, išskiria chemikalą, vadinamą BPA, kuris yra kenksmingas jūsų sveikatai.

Perkant kavos aparatą, įsitikinkite, kad jis yra patogus, saugus naudoti ir lengvai valdomas. Kavos aparatas, atitinkantis visus šiuos kriterijus, yra patikimas ir gali gaminti beveik bet kokią kavą. Kaip sužinoti, ar kavos aparatas vertas dėmesio? Paprasčiausiai geriausias aparatas yra toks, kuris lengvai naudojamas, nekelia grėsmės jūsų sveikatai ar saugumui ir turi garantiją, priežiūrą bei remontą, gedimų atvejais.