Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Lazerinių spausdintuvų nauda

Lazerinių spausdintuvų nauda

Lazeriniai spausdintuvai, priešingai nei rašaliniai, nenaudoja rašalo kasečių. Vietoj to, lazeriniai spausdintuvai naudoja tonerio kasetes, todėl, atsižvelgdami į savo spausdintuvą, įsitikinkite, kad perkate tinkamą kasetę. Toneris yra smulkūs dažų milteliai, kurie yra ištirpinami ant popieriaus. Priešingai nei rašalas, kuris per smulkius purkštukus yra purškiamas ant popieriaus, toneris sukuria aiškų, atsparų ir ilgalaikį vaizdą.

Toneris gali išlaikyti statinį krūvį, kuris leidžia jį perduoti ant popieriaus per elektrostatinį būgnelį. Nuo ten, medžiaga yra sujungta su popieriaus paviršiumi naudojant šildomus volelius. Šis spausdinimo procesas pradžioje buvo naudojamas fotokopijavimo aparatuose, bet technologija buvo modifikuota, kad būtų sukurtas pirmasis lazerinis spausdintuvas 1960-ųjų pabaigoje. Nors technologija pažengė, šiuolaikiniai lazeriniai spausdintuvai esmingai naudoja tą pačią metodiką.

Tonerio ir lazerinių spausdintuvų naudojimo privalumai: Greičio reikalaujančioje namų arba mažo biuro aplinkoje, lazeriniai spausdintuvai yra puikus pasirinkimas dėl spausdinimo greičio, kuriuo jie gali atspausdinti dokumentus. Dar vienas didelis lazerinių spausdintuvų privalumas yra ilgas tonerio kasečių tarnavimo laikas, dėl tonerio kiekio, todėl jie yra puikus pasirinkimas tiems, kurie daug spausdina. Be to, toneris nesausėja taip, kaip rašaliniai spausdintuvai, jei nespausdinate taip dažnai, sutaupote laiką ir pinigus.