Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Kaip atkurti gamyklinius nustatymus mobiliajame telefone

Kaip atkurti gamyklinius nustatymus mobiliajame telefone

Gamyklinių nustatymų atkūrimas mobiliajame telefone gali būti veiksmingas būdas išspręsti tam tikras su programine įranga susijusias problemas. Jei susidūrėte su prietaiso veikimo problemomis, trikdžiais ar lėtu atsaku, kietasis atstatymas gali padėti pagerinti bendrą mobiliojo telefono veikimą. Šiame straipsnyje pateikiamas žingsnis po žingsnio vadovas, kaip atkurti pradinius gamyklinius mobiliojo telefono nustatymus.

Prieš pradėdami įsitikinkite, kad telefonas yra išjungtas. Be to, prieš atlikdami atstatymą iš naujo, turėtumėte sukurti atsarginę visų svarbių duomenų, esančių jūsų prietaise, kopiją, nes šio proceso metu visa informacija bus ištrinta.

Norėdami atlikti pilną atstatymą iš naujo, turėsite prisijungti prie savo prietaiso atkūrimo režimo. Čia pateikiamos dviejų populiariausių operacinių sistemų instrukcijos:

Android”:
1. Paspauskite ir laikykite vienu metu nuspaudę garsumo mažinimo + maitinimo klavišus, kol ekrane pasirodys meniu.
2. Naudodami garsumo didinimo ir mažinimo mygtukus pereikite prie ištrinti duomenis / iš naujo nustatyti gamyklinius parametrus).
3. Pasirinkite parinktį ir patvirtinkite ją maitinimo klavišu.
4. Baigę valymą, meniu pasirinkite Perkraukite sistemą ir paspauskite maitinimo klavišą, kad patvirtintumėte.

„iOS”:
1. Prijunkite prietaisą prie kompiuterio ir atidarykite „iTunes”.
2. Paspauskite ir laikykite nuspaudę vienu metu „Home” + „Power” mygtukus, kol ekrane pamatysite „Apple” logotipą ir „iTunes” aptiks jūsų prietaisą atkūrimo režimu.
3. Iš rodomų parinkčių pasirinkite „Atkurti” ir vadovaukitės kompiuterio ekrane pateikiamomis instrukcijomis, kad užbaigtumėte procesą.

Baigus atkūrimo procesą, jūsų mobilusis telefonas bus atstatytas į pradinius gamyklinius nustatymus. Tai reiškia, kad dabar visos programinės įrangos problemos ar trikdžiai turėtų būti ištaisyti ir jūsų prietaisas turėtų veikti geriau. Be to, bus ištrinti visi jūsų prietaise saugomi asmeniniai duomenys, todėl tam tikras nuostatas ir paskyras gali tekti nustatyti rankiniu būdu.

Iš naujo ir atkurti gamyklinius nustatymus yra puikus būdas pagerinti prietaiso veikimą, kai kyla su programine įranga susijusių problemų. Naudodamiesi šiuo vadovu dabar turėtumėte turėti visą informaciją, reikalingą tokiam atstatymui atlikti „Android” arba „iOS” įrenginyje.