Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Kaip naudotis išmaniojo televizoriaus integruotomis funkcijomis

Kaip naudotis išmaniojo televizoriaus integruotomis funkcijomis

Kai televizoriuje yra daugybė įvairių funkcijų, gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti. Pateikiame keletą patarimų, kaip naudotis išmaniojo televizoriaus integruotomis funkcijomis ir pasiekti turinį:

1. Naršykite meniu sistemoje: Išmanusis televizorius turės įvairius meniu, kuriuose galėsite naršyti. Pasirinkimams atlikti galite naudoti nuotolinio valdymo pultą.

2. Prisijungti prie srautinės transliacijos įrenginių: Daugelyje išmaniųjų televizorių yra integruotos srautinio perdavimo paslaugo. Jei jūsų prietaise nėra integruotų šių paslaugų, galite prijungti išorinį įrenginį, kad gautumėte prieigą prie daugiau turinio.

3. Prisijunkite prie namų tinklo: Prie interneto išmaniojo televizoriaus galite prisijungti prijungę jį prie namų tinklo. Prisijungę galite naršyti internete ir atsisiųsti programėlių iš programų parduotuvių.

4. Atsisiųsti žaidimų: Daugelyje išmaniųjų televizorių yra galimybė naudotis žaidimų sistemomis. Į išmanųjį televizorių taip pat galite atsisiųsti žaidimų iš programėlių parduotuvės.

5. Naudokite valdymą balsu: Daugelyje išmaniųjų televizorių yra integruotas valdymas balsu, todėl galite ieškoti turinio nenaudodami nuotolinio valdymo pulto ar neįvesdami paieškos.

Atlikę šiuos veiksmus, galėsite lengvai pasiekti ir naudoti televizoriaus integruotas funkcijas ir turinį. Be to, daugelyje išmaniųjų televizorių yra ir papildomų funkcijų, pavyzdžiui, valdymas balsu, todėl su įrenginiu galite bendrauti laisvomis rankomis. Naudodamiesi visomis šiomis parinktimis galėsite mėgautis pramogomis nauju lygiu!