Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Kaip pasiruošti naujam sezonui

Kaip pasiruošti naujam sezonui

Laikas pradėti ruošti paspirtuką naujam sezonui. Pradėkite nuo padangų apžiūros ir, jei reikia, pripildykite jas oro. Įsitikinkite, kad jos pripildytos tinkamo slėgio, kaip nurodyta vadove.

Tada patikrinkite visus paspirtuko žibintus ir įsitikinkite, kad visi jie veikia. Pakeiskite visas lemputes ir apžiūrėkite, ar laidai nėra pažeisti. Jei aptiksite kokių nors problemų, prieš tęsiant darbą geriausia, kad jas apžiūrėtų specialistas.

Taip pat svarbu patikrinti paspirtuko stabdžių sistemą. Įsitikinkite, kad visos trinkelės, diskai ir trosai yra geros būklės, ir prireikus pakeiskite susidėvėjusias dalis.

Galiausiai gerai išvalykite paspirtuką, kad atsikratytumėte visų nešvarumų ir purvo, ir tik tada sutepkite tokias dalis kaip grandinė, droselio trosai ir kitos judančios dalys. Taip užtikrinsite, kad viskas veiktų sklandžiai ir paspirtukas būtų paruoštas naujam sezonui.

Atlikus visus šiuos patikrinimus, paspirtukas turėtų būti paruoštas naujam sezonui ir galėsite ramiai išvažiuoti į kelią! Visą sezoną periodiškai tikrinkite savo paspirtuką, kad užtikrintumėte gerą jo būklę. Sėkmingo važiavimo!