Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Kaip tinkamai išvalyti kavos aparatą

Kaip tinkamai išvalyti kavos aparatą

Kavos virimo aparatus reikia reguliariai valyti, kad juose nesikauptų bakterijų, pelėsių ir kalcio nuosėdų. Kavos aparato valymas gali padėti užtikrinti, kad jis veiktų efektyviai, ir pailginti jo tarnavimo laiką.

Norėdami tinkamai išvalyti kavos virimo aparatą, iš pradžių atjunkite jį nuo elektros ir išpilkite vandens likučius. Tada drėgnu skudurėliu arba kempine nuvalykite kavos aparato išorę. Tada ir supilkite specialų kavos aparatų valymo skystį į kavos aparato vandens rezervuarą. Į filtro krepšelį įdėkite filtrą ir paspauskite paleidimo mygtuką. Leiskite mišiniui veikti per ciklą.

Pasibaigus ciklui, išjunkite kavos virimo aparatą ir palikite jį valandai pastovėti. Taip valymo skystis turės galimybę ištirpdyti kalcio nuosėdas, kurios galėjo susikaupti per tam tikrą laiką. Po valandos baikite kitą ciklą, naudodami tik vandenį, kad išplautumėte visus likusius valymo skysčio likučius.

Galiausiai, prieš vėl įjungdami kavos, nuvalykite jo išorę. Tai padės pašalinti visus likusius valymo skysčio likučius ir išlaikyti geriausią kavos aparato išvaizdą. Reguliariai valydami kavos virimo aparatą galėsite užtikrinti sklandų jo veikimą daugelį metų.

*Pastaba: prieš valydami kavos aparatą būtinai patikrinkite gamintojo instrukcijas, nes kai kuriems modeliams gali būti taikomi specialūs valymo reikalavimai.