Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Kodėl nenaudinga pildyti senos spausdintuvo kasetės

Kodėl nenaudinga pildyti senos spausdintuvo kasetės

Nerekomenduojama iš naujo pildyti seną spausdintuvo kasetę, nes tai gali sugadinti spausdintuvą ir sukelti brangiai kainuojantį remontą. Be to, pildant seną kasetę gali suprastėti spaudinių kokybė dėl užsikimšimo spausdinimo galvutėje arba rašalo nutekėjimo ant kitų spausdintuvo dalių. Kai kuriais atvejais pripildyta kasetė gali būti nesuderinama su jūsų spausdintuvo modeliu, todėl jis gali išvis neveikti.

Dėl šių priežasčių geriausia įsigyti naują kasetę, skirtą jūsų spausdintuvo modeliui. Naujos kasetės turi reikiamą rašalo kiekį ir spausdinimo galvutės komponentus, kurie užtikrina, kad jūsų atspaudai būtų kokybiški. Be to, daugelis gamintojų siūlo nuolaidas perkant urmu arba naudojant suderinamas kasetes, o ne jų firmines kasetes. Taigi investuodami į naują spausdintuvo kasetę įsitikinkite, kad gausite geriausią našumą ir kokybę.

Ilgainiui pirkdami naujas kasetes sutaupysite pinigų ir laiko, nes išvengsite brangiai kainuojančio remonto ir užtikrinsite, kad atspaudai atrodytų geriausiai. Be to, daugelis gamintojų siūlo panaudotų ir senų spausdintuvų kasečių perdirbimo programas, kurios padeda sumažinti poveikį aplinkai. Taigi, kai kalbama apie spausdintuvo kasetę, įsitikinkite, kad visada perkate naują!