Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Kompiuteriai

Kompiuteriai

Prekiaujame naujais ir naudotais kompiuteriais ypač geromis kainomis. Pvz. Thinkpad L13 i3 8gb 256ssd 13″ HD su garantija tik 210 Eur (įprasta kaina 600 Eur). Naujų kompiuterių sąrašas pateikiamas čia, dėl naudotų ar ypač nedaug naudotų kreiptis mūsų kontaktais kaip ir dėl paslaugų.

  • Nešiojami kompiuteriai Asus, Apple, Dell, HP, Toshiba ir kt.
  • Stacionarūs kompiuteriai
  • Apple kompiuteriai (MacBook / iMac)
  • Planšetiniai kompiuteriai
  • Patyrę kompiuterių ekspertai.
  • Visada su garantija viskam.
  • Malonus ir sklandus aptarnavimas.
  • Lauksime Jūsų!

Kaip išsirinkti naują nešiojamąjį kompiuterį?

Rinkdamiesi nešiojamąjį kompiuterį, turite atsižvelgti į keletą pagrindinių veiksnių. Pirmiausia svarbu išsiaiškinti savo poreikius. Paklauskite savęs, kokioms užduotims atlikti naudosite nešiojamąjį kompiuterį, kiek jums reikia atminties vietos ir kaip ilgai turi veikti akumuliatorius.

Tada pagalvokite apie savo biudžetą. Nešiojamųjų kompiuterių yra kiekviename kainų diapazone, todėl svarbu nuspręsti, koks yra jūsų biudžetas. Taip negaišite laiko ieškodami nešiojamųjų kompiuterių, kurie neatitinka jūsų biudžeto.

Taip pat svarbu atsižvelgti į nešiojamojo kompiuterio dydį ir svorį. Nešiojamieji kompiuteriai būna įvairių dydžių ir svorių, todėl, priklausomai nuo to, kaip dažnai planuojate keliauti su nešiojamuoju kompiuteriu, galbūt norėsite rinktis lengvesnį modelį.

Galiausiai nuspręskite, kokio tipo procesoriaus ir operacinės sistemos jums reikia. Skirtingi procesoriai pasižymi skirtingu našumu, todėl pasirinkite tokį, kuris atitinka jūsų poreikius. Be to, kai kurie nešiojamieji kompiuteriai suderinami su tam tikromis operacinėmis sistemomis, o kiti – ne, todėl būtinai patikrinkite, ar svarstomas nešiojamasis kompiuteris suderinamas su jums reikalinga operacine sistema.

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galite rasti nešiojamąjį kompiuterį, atitinkantį jūsų poreikius ir neviršijantį jūsų biudžeto.