Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Lazerinių spausdintuvų kasečių gedimai

Lazerinių spausdintuvų kasečių gedimai

Viena dažniausių lazerinių spausdintuvų kasečių problemų yra užsikimšę purkštukai. Šią problemą gali sukelti į spausdintuvo korpusą patekusios dulkės, nešvarumai ar šiukšlės, kurios įstrigo antgalyje. Jei įtariate, kad taip nutiko jūsų kasetei, pabandykite ją išvalyti vatos tamponu ir šiek tiek alkoholio, kad pašalintumėte įstrigusias šiukšles. Jei užsikimšimas išlieka, pabandykite dulkių siurbliu išsiurbti įstrigusias daleles.

Kita dažna problema – neteisingas kasetės sureguliavimas. Taip gali atsitikti, jei spausdintuvo korpusas darbo metu juda arba į jį atsitrenkiama. Norėdami išspręsti šią problemą, turite atidaryti spausdintuvą ir iš naujo išlyginti kasetę. Svarbu tai daryti atsargiai, nes bet kokia jėga ar spaudimas gali nepataisomai sugadinti kasetę.

Galiausiai, jei pastebėjote, kad spausdintuvas spausdina išblukusius spaudinius, tai gali būti dėl susidėvėjusio tonerio. Lazeriniuose spausdintuvuose naudojama miltelių pavidalo medžiaga, vadinama „toneriu”, kuris padeda pagaminti rašalą ant popieriaus. Deja, laikui bėgant šis toneris gali susidėvėti ir jį reikės pakeisti. Tokiu atveju iš spausdintuvo gamintojo įsigykite naują kasetę ir ją pakeiskite, kad vėl galėtumėte pradėti veikti.

Apskritai, nors lazerinių spausdintuvų kasetės paprastai yra patikimos, laikui bėgant gali kilti tam tikrų įprastų problemų. Tinkamai prižiūrėdami ir rūpindamiesi kasetėmis, turėtumėte išlaikyti jas geros būklės ir išvengti daugumos šių problemų. Tačiau jei vis dėlto kažkas vis dėlto nepavyktų, tikimės, kad šiame vadove rasite naudingų patarimų, kaip šalinti dažniausiai pasitaikančias problemas.