Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Nepastovus arba staigus televizoriaus išsijungimas

Nepastovus arba staigus televizoriaus išsijungimas

Jei jūsų televizorius staiga nepastoviai išsijungia arba išsijungia be jokio įspėjimo, reikia apsvarstyti kelias galimas priežastis. Pirmiausia patikrinkite maitinimo laidą ir kištuką. Jei jungtys atrodo patikimos, o laidas nepažeistas, pabandykite kelioms minutėms atjungti maitinimo laidą nuo sienos ir tik tada vėl jį prijunkite. Tai dažnai padeda iš naujo nustatyti televizoriaus veikimą ir gali padėti išspręsti problemas, kilusias dėl elektros įtampos šuolio.

Jei tai nepadeda, patikrinkite, ar maitinimo lizdas nėra pažeistas arba ar nėra atsilaisvinusių jungiamųjų detalių. Jei įtariate, kad su lizdu kažkas negerai, kreipkitės į elektriką, kad jis jį patikrintų ir, jei reikia, suremontuotų.

Taip pat turėtumėte patikrinti nuotolinio valdymo pultą ir televizoriaus nustatymų meniu, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai. Jei kyla problemų dėl šių dviejų dalykų, pabandykite pakeisti nuotolinio valdymo pulto baterijas arba iš naujo nustatyti televizoriaus nustatymus.

Retais atvejais ši problema gali kilti dėl kabelinio arba palydovinio ryšio problemų, todėl verta patikrinti ir tai. Jei esate užsisakę tokio tipo ryšio paslaugą, kreipkitės pagalbos į paslaugų teikėją.

Jei problema išlieka, tikėtina, kad yra vidinė paties televizoriaus problema. Tokiu atveju gali tekti jį nunešti į remonto dirbtuves arba išsiųsti į techninę priežiūrą. Arba galite įsigyti naują televizorių.

Jei televizorius išsijungia nepastoviai arba staiga, atlikę pirmiau nurodytus veiksmus galite išspręsti problemą ir vėl paleisti televizorių. Jei abejojate, visada geriausia kreiptis į specialistą.