Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Per kelias sekundes atrakinkite “iPhone” naudodami šį paprastą triuką

Per kelias sekundes atrakinkite „iPhone” naudodami šį paprastą triuką

Jei turite „iPhone”, žinote, kad jį atrakinti gali būti šiek tiek sudėtinga. Turite įvesti savo prieigos kodą, o kartais gali būti sunku prisiminti, koks jis yra. Tačiau jei turite apsaugos raktą, galite atrakinti telefoną per kelias sekundes! Šiame tinklaraščio įraše parodysime, kaip tai padaryti. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte instrukcijas, kaip nustatyti saugumo raktą ir naudoti jį telefonui atrakinti!

Pirmiausia turėsite įdiegti programą, kuri palaiko saugumo raktus. Vienos populiariausių programėlių yra „Yubikey”, „Google Authenticator” ir „LastPass”. Įdiegus programėlę, metas nustatyti saugumo raktą. Turėsite įvesti savo prieigos kodą, o tada pasirinkti, kokio tipo autentifikavimą norite naudoti. Galite rinktis iš įvairių variantų, pavyzdžiui, šablono arba PIN kodo.

Tai atlikę, galėsite greitai ir lengvai atrakinti telefoną naudodami saugos raktą. Viskas, ką turite padaryti, tai paspausti apsaugos rakto mygtuką, kai būsite paraginti, ir įvesti prieigos kodą. Daugeliu atvejų tai padės atrakinti telefoną vos per kelias sekundes!

Dabar, kai jau žinote, kaip atrakinti „iPhone” naudojant apsaugos raktą, laikas pradėti naudotis šia funkcija ir užtikrinti savo duomenų saugumą. Išbandykite nustatyti saugumo raktą šiandien ir daugiau niekada nesijaudinkite dėl to, kad pamiršite savo prieigos kodą!