Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Perdirbtų kasečių ekologija

Perdirbtų kasečių ekologija

Lazerinio spausdintuvo kasetė gali būti brangi, ypač jei perkate naują. Tačiau yra kokybiška ir ekonomiška alternatyva – perdirbtos kasetės. Ką darote su tuščiomis spausdintuvo kasetėmis? Išmetate ar grąžinate įmonėms perdirbimui? Daugelis įmonių siūlo siuntimo paketus, kad galėtumėte atsiųsti kasetę perdirbimui.

Vietoje to, kad išmestumėte kasetes, jas galima išvalyti ir panaudoti dar keturiems-penkiems spausdinimo ciklams. Tai ir daro perdirbimo įmonės. Jos surenko tuščias kasetes, patikrina technines dalis, o tada užpildo aukštos kokybės rašalu. Kiekviena kasetė kruopščiai patikrinama dėl įtrūkimų ar kitų problemų, kurios galėtų lemti rašalo nutekėjimą. Taip pat patikrinama, ar kasetė tinkamai veikia. Paskui, užpildyta kasetė supakuojama į naują pakuotę ir parduodama vartotojams žymiai mažesne kaina nei naujos kasetės.

Gaminant naują kasetę, reikia daug plastiko ir gamtos išteklių. Plastikas gaunamas iš naftos ar žaliavinės naftos. Kadangi mūsų naftos ištekliai yra riboti, būtina sumažinti naudojamų petrochemijos produktų kiekį, siekiant išsaugoti mūsų planetą ateities kartoms.

Todėl naudojant perdirbtas lazerinio spausdintuvo kasetes yra aplinkai draugiškesnis pasirinkimas ir taip pat labiausiai ekonomiškas. Jei turite spausdintuvą ir dažnai naudojate jį didelio masto spausdinimui, galite smarkiai sumažinti savo išlaidas, rinkdamiesi tik perdirbtas kasetes. Šios prieinamos alternatyvos yra prieinamos įvairių gamintojų spausdintuvams, įskaitant HP, Brother, Canon ir kitus žinomus prekės ženklus. Įsigiję perdirbtą kasetę, galbūt nustebinsite jos kokybe. Tarp perdirbtų ir originalių kasečių iš tiesų nėra labai reikšmingo skirtumo.