Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Žaidimai jūsų telefone

Žaidimai jūsų telefone

Telefoninių žaidimų populiarumas smarkiai išaugo, o šio prietaiso žaidimų bendros pajamos dabar viršija tiek konsolių, tiek kompiuterių žaidimų pajamas. Tai suprasti lengva: jūsų išmanusis telefonas visada su jumis, tačiau žaidimų konsolė ar kompiuteris – ne.

Mes dažnai turime laisvo laiko ko nors laukdami ar keliaudami, per kurį norime pramogauti, bet naudoti išmanųjį telefoną žaidimams nėra patogu. Žaidimas greitai išnaudoja telefono bateriją, tad kai jums reikia telefono, gali trūkti energijos jo naudojimui. Jei gaunate skambutį, socialinių tinklų pranešimą, el. laišką ar tekstą žaidžiant, tai gali trukdyti jums žaisti telefonu.

Galiausiai, telefonas nebuvo kurtas žaidimams. Ekrano valdymas dažnai užstringa, jūsų pirštai dengia ekraną, o išoriniai valdikliai dažnai yra per sunkiai tvirtinami ir neveikia visuose telefonuose dėl fizinių dizaino skirtumų.

Neseniai atsiradusios ant galvos tvirtinamos ekranų sistemos dar labiau apsunkino išmaniųjų telefonų valdymą, nes šios sistemos trukdo aiškiai matyti telefoną ir tinkamai padėti pirštus ant ekrano, dėl ko atsiranda poreikis naudoti labiau specializuotą valdymo sprendimą, kai valdiklių mygtukai lengviau pasiekiami ir tikslingai spaudžiami, kai negalite matyti pultelio.

Taigi, kaip ir su konsolėmis, siekdami suteikti geresnę žaidimų patirtį nei su kompiuteriais, šie specializuoti nešiojami įrenginiai siekia padaryti tą patį žaidimams – suteikti vartotojams orientuotą įrenginį, kuris geriau atlieka savo funkcijas, tačiau neapsunkina jų išmaniojo telefono naudojimo.

„Snapdragon G Series“ pristato nešiojamą žaidimų konsolę:

  • „Snapdragon G1“, tikimasi, kainuos apie 200 eurų, jis bus skirtas tiems, kurie nori transliuoti vaizdo įrašus ir žaisti žaidimus iš debesies naudojant paslaugą, pavyzdžiui, „GeForce Now“.
  • „Snapdragon G2“ skirtas tiems, kurie nori žaisti lokaliai ir transliuoti turinį. G2 turi daugiau našumo ir didesnę kainą, tikėtina, 300-400 eurų.
  • „Snapdragon G3“ skirtas užkietėjusiems žaidėjams, kurie nori konsolės tipo žaidimų patirties ir reikia papildomo našumo produkte, kurio kaina tikėtina, kad viršys 400 eurų.