Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Išmaniojo telefono švara

Išmaniojo telefono švara

Reguliarus valymas ir priežiūra

Gali atrodyti, kad taip nėra, tačiau išmanieji telefonai kaupia dulkes. Artima išmaniųjų telefonų naudotojų analizė rodo, kad žmonės savo telefonus nešiojasi visur. Tai gali būti patogu, tačiau tai reiškia, kad išmanieji telefonai yra veikiami daugybės dulkių dalelių.

Valykite ekraną ir korpusą: Iš visų telefono dalių labiausiai dulkėms jautrūs yra ekranas ir korpusas. Todėl labai svarbu kuo dažniau valyti šias dalis. Tereikia tiesiog nuvalyti ekrano ar korpuso paviršių sausu, minkštu audiniu.

Pašalinkite dulkes ir šiukšles iš lizdų: Lizdai yra atviros vietos, jungiančios telefono vidines dalis su išorine aplinka. Šiose ertmėse dažnai kaupiasi dulkės ir šiukšlės, kurias reikia nuolat valyti, norint išlaikyti savo telefoną. Rekomenduojama vengti drėgmės valant lizdus. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūsų telefonas išjungtas ir neprijungtas prie elektros šaltinio. Kai viskas paruošta, naudokite ploną ir tvirtą, bet neaštrų daiktą, kad iš lizdo ištrauktumėte šiukšles.

Valykite fotoaparato objektyvą: Norėdami išvalyti fotoaparato objektyvą, pirmiausia ant audinio užlašinkite nedidelį kiekį objektyvo valymo skysčio ir nuvalykite objektyvą. Norėdami pašalinti likusias dulkių daleles, galite dar kartą nušluostyti objektyvą sausu audiniu.

Naudokite dėklą ir ekrano apsaugą: Tai yra paskutinis žingsnis, apsaugantis jūsų telefoną nuo pažeidimų ir nešvarumų. Ekrano apsauga ir telefono dėklas veikia kaip smūgių slopintuvai. Taigi, juos uždėjus, bet koks pažeidimas telefonui tiesiogiai neveikia įrenginio. Pavyzdžiui, jei jūsų telefonas nukrenta ant žemės, ekrano apsauga gali suskilti, bet pats ekranas ne. Be to, ekrano apsaugą ir dėklą galite lengvai pakeisti, jei jie per daug pažeisti. Tai reiškia, kad jūsų telefonas gauna tiek apsaugą, tiek pritaikymą pagal jūsų skonį.