Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Jūsų telefono baterijos priežiūra

Jūsų telefono baterijos priežiūra

Gamintojai sutelkia dėmesį į akumuliatoriaus efektyvumo didinimą, kad patenkintų augančius šiuolaikinių išmaniųjų telefonų naudotojų poreikius, kurie labai priklauso nuo savo įrenginių įvairioms kasdieninėms užduotims.

Išmaniųjų telefonų akumuliatoriaus priežiūra prasideda nuo tinkamo baterijos įkrovimo iki optimizavimo supratimo. Be to, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, norėdami pasirūpinti savo išmaniojo telefono akumuliatoriumi:

Stebėkite akumuliatoriaus būklę: Sekdami savo akumuliatoriaus būkle, galite pastebėti akumuliatoriaus problemas anksčiau. Dėl to galite sutaupyti išlaidas, laiką ir energiją, nes galite spręsti problemas, kol jos dar nėra tokios rimtos.

Optimizuokite akumuliatoriaus veikimą: Akumuliatoriaus optimizavimas padeda sutaupyti energiją jūsų telefone, sustabdant nereikalingas „fono” programas. Taip pat jis neleidžia nenaudojamoms programoms veikti nepastebėtoms ir naudoti akumuliatoriaus energijos. Taigi, tai padeda prailginti jūsų akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

Venkite ekstremalių temperatūrų: Norint efektyviai prižiūrėti išmaniojo telefono akumuliatorių, būtina vengti vietų su ekstremaliomis temperatūromis. Aukštos temperatūros gali sukelti akumuliatoriaus išsipūtimą ar funkcionalumo praradimą. Pagal „Avast”, įprasta telefonų akumuliatorių temperatūra yra nuo 0°C iki 35°C. Jei temperatūra viršija šią ribą, perkelkite telefoną į vėsesnę vietą ir venkite jo naudojimo, kol jis atvės.

Bandykite dalinį įkrovimą: Priešingai nei daugelis mano, dažnas dalinis įkrovimas gali būti naudingas ličio jonų akumuliatoriams. Venkite visiškai iškrauti akumuliatorių ir įkraukite jį dalinai per dieną, ypač kai jo talpa siekia apie nuo 20% iki 80%, kad sumažintumėte apkrovą akumuliatoriui ir prailgintumėte jo tarnavimo laiką.

Venkite akumuliatoriaus krovimo be reikalo: Atjungiant telefoną nuo įkroviklio, kai jis visiškai įkrautas, galima išvengti perkrovimo ir ilgainiui palaikyti akumuliatoriaus sveikatą.