Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Ką daryti jei telefone dingo garsas

Ką daryti jei telefone dingo garsas

Jei telefono garsas dingo, galite padaryti keletą dalykų, kad pabandytumėte išspręsti šią problemą.

Pirma, iš naujo paleiskite prietaisą laikydami nuspaustą įjungimo mygtuką, kol pasirodys išjungimo parinktis. Kai telefonas vėl įsijungs, patikrinkite, ar pavyko išspręsti problemą.

Antra, patikrinkite visus prietaiso garso nustatymus. Įsitikinkite, kad garsumas nėra išjungtas ir kad įjungti visi su garsu susiję nustatymai. Jei aktyvūs kokie nors garso profiliai, perjunkite į kitą ir pažiūrėkite, ar tai padės.

Trečia, patikrinkite, ar ausinių lizdas arba kiti garso prievadai nėra nešvarūs arba ar juose nėra susikaupę dulkių. Jei jie atrodo nešvarūs, suspaustu oru pabandykite juos išvalyti.

Ketvirta, jei visa kita nepavyksta, pabandykite atkurti telefono programinę įrangą arba operacinę sistemą. Tai turėtų būti kraštutinė priemonė, nes ji gali ištrinti visą įrenginyje esančią informaciją.

Jei nė vienas iš šių sprendimų nepadeda, gali tekti nunešti telefoną remontuoti arba visiškai pakeisti garso komponentus. Kai kuriais atvejais problema gali būti aparatinės įrangos gedimas ir jos negalima lengvai išspręsti.

Nesvarbu, kas bebūtų, svarbu rūpintis savo prietaisu ir įsitikinti, kad visi garso nustatymai veikia tinkamai. Jei atliksite šiuos veiksmus, telefono garsas turėtų vėl pradėti veikti akimirksniu!