Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Kasetės pildymas

Kasetės pildymas

Daugumoje lazerinių spausdintuvų kasetėse yra didelė tuščia erdvė, kurioje yra labai smulkūs sausi milteliai, vadinami toneriu. Toneris perduodamas į kitus komponentus, kurie galiausiai išlydo tonerį ant spausdinamo popieriaus. Spausdintuvai turi įvairių būdų nustatyti, kada toneris pasibaigia. Kai kurie „Brother” spausdintuvai per kasetę praleidžia šviesą, o didelis praeinantis šviesos srautas rodo, kad liko mažai tonerio. Juos galima apgauti uždengiant juoda juostele „langelį” ant kasetės šono. Tačiau būna atvejų, kai kasetė naudoja kitokį, sudėtingesnį metodą ir tiesiog nustoja spausdinti, kai toneris pasibaigia.

Toneris parduodamas buteliukuose, kuriuos galite naudoti savo kasetės papildymui. Būkite tikri, kad įsigijote tinkamą tonerį, skirtą būtent jūsų spausdintuvui. Vienas iš būdų pakeisti tonerį kai kuriose „Brother“ kasetėse yra išimti galines pavaras, ištraukti kamštį, o tada viską vėl sudėti ir nustatyti pavaras taip, kad spausdintuvas manytų, jog tai nauja kasetė. Kartais net reikia įsigyti naujų dalių, kai pildote kasetę šiuo būdu. Tačiau yra dar paprastesnis ir greitesnis būdas pakeisti tonerį.

Bet kuriuo atveju, kad jums nereiktų jaudintis dėl netinkamos kasetės ar perkamo tonerio, visada galite rinktis specialistus kurie būtent tuo ir užsiema. Taip išvengsite laiko gaišimo, galvojimo ar viską darote teisingai ir suažinsite riziką sugadinti turimą kasetę.