Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Kaip išvengti klaidų renkantis vietą kavos aparatui virtuvėje

Kaip išvengti klaidų renkantis vietą kavos aparatui virtuvėje

Renkantis kavos aparatą ir pupeles, verta atidžiai apsvarstyti ne tik jų rūšį, bet ir tinkamą vietą aparatui namuose. Pasirinkus netinkamą vietą, net aukščiausios klasės kavos aparatas gali sukelti nenumatytų problemų. Pateikiame keletą patarimų, kaip išvengti klaidų renkantis vietą kavos aparato statymui namuose.

Venkite statyti kavos aparatą priešais sieną

Svarbu, kad kavos aparatas būtų aiškiai matomas ir lengvai pasiekiamas iš visų pusių. Jeigu aparatas yra užblokuotas arba stovi prie sienos, galite praleisti, kaip jis pradeda leisti vandenį ar susiduria su kitomis problemomis. Tinkamas aparatų išdėstymas užtikrina greitą reakciją į bet kokias problemas ir padeda išvengti didesnių remonto išlaidų.

Vengkite statyti kavos aparatą šalia viryklės

Nors dažnai pasirenkama, ši vieta gali būti žalinga jūsų aparato ilgaamžiškumui. Dėl mažo atstumo nuo viryklės, kurioje gaminamas maistas, riebalų lašeliai gali patekti į aparato vėdinimo angas ir užkimšti jų vidinę sistemą. Pastebėta, kad kas penktas atnešamas remontuoti kavos aparatas yra užterštas riebalais. Nors tai neturi įtakos kavos skoniui, švarus aparatas visuomet ir atrodo, ir veikia geriau.

Renkantis vietą kavos aparatui namuose, svarbu skirti laiko ir apgalvoti įvairias galimybes. Teisingai parinkta vieta padės išsaugoti aparato švarą ir funkcionalumą ilgesniam laikui. Atminkite, kad aparato „kvėpavimas” turi būti švariu oru, o ne riebalais.