Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Programinės įrangos atnaujinimai ir slaptažodžių keitimas

Programinės įrangos atnaujinimai ir slaptažodžių keitimas

Antivirusinės programos atnaujinimas

Visada, kai pasirodo antivirusinės programos atnaujinimas, turėtumėte jį įdiegti tą pačią dieną, kad pašalintumėte kenkėjiškas programas. Šie atnaujinimai pristato naujas programinės įrangos funkcijas arba tobulina esamas. Paprastai galite nustatyti automatinį atnaujinimą, bet gavę pranešimą iš savo antivirusinės programos, turėtumėte atnaujinti ją kuo greičiau.

Reguliariai keiskite slaptažodžius

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip įsilaužėliai gali patekti į jūsų įrenginį yra per kibernetinę ataką, kurios metu jie pavagia prisijungimo duomenis. Patekę į jūsų įrenginį, jie gali pasiekti bet kokią informaciją, tokią kaip el. laiškai, bankinė informacija ir kita.

Nors anksčiau ekspertai rekomendavo keisti slaptažodžius kas mėnesį, šis dažnumas sukėlė naujas rizikas ir nepatogumus vartotojams. Slaptažodžių atnaujinimas keturis kartus per metus padeda išlaikyti didesnį saugumą be didelių rūpesčių.

Patikrinkite įrangos programinius atnaujinimus

Programinė įranga yra nedidelė kompiuterio įrangos dalis, kuri užtikrina tinkamą įrenginio veikimą. Kartais šie atnaujinimai yra įtraukti į pagrindinius kompiuterio atnaujinimus, tačiau daugelyje įrenginių galite patikrinti įrenginio programinės įrangos atnaujinimus ir rankiniu būdu.

Atlikite antivirusinės programos parašų atnaujinimus

Norėdami užtikrinti, kad jūsų antivirusinė programa veiktų tinkamai, turėtumėte atlikti parašų atnaujinimus kartu su programinės įrangos atnaujinimais. Tai užtikrina, kad jūsų įrenginys būtų apsaugotas nuo naujų virusų. Daugelis programų leidžia automatiškai įdiegti šiuos parašų atnaujinimus, tačiau jei ne – atnaujinkite kas savaitę rankiniu būdu.

Apsvarstykite tėvų kontrolės nustatymus

Jeigu namuose turite vaikų arba kitų asmenų, kurie naudojasi jūsų įrenginiu, galite užkirsti kelią programėlių atsisiuntimui be jūsų sutikimo, nustatydami tėvų kontrolės funkciją. Ši funkcija reikalauja administratoriaus slaptažodžio tam tikrų failų ir programinės įrangos atsisiuntimui į jūsų įrenginį.