Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Televizorius nereaguoja į pultelį

Televizorius nereaguoja į pultelį

Galimos kelios priežastys, dėl kurių televizorius nereaguoja į nuotolinio valdymo pultą. Dažniausiai tai būna nuotolinio valdymo pulto baterijų problema arba problema su pačiame televizoriuje įmontuotu infraraudonųjų spindulių (IR) jutikliu, kuris priima signalus iš nuotolinio valdymo pulto. Kitos galimos problemos – signalo trukdžiai, kuriuos sukelia kiti prietaisai, arba paprasčiausias poreikis iš naujo nustatyti televizorių.

Norėdami pradėti trikčių šalinimą, patikrinkite nuotolinio valdymo pulto baterijas ir, jei reikia, jas pakeiskite. Jei tai problemos neišsprendžia, įsitikinkite, kad niekas neblokuoja signalo iš nuotolinio valdymo pulto į televizorių, ir pabandykite užtikrinti tiesioginį jų matomumą. Jei nė vienas iš šių sprendimų nepadeda, gali tekti iš naujo nustatyti televizorių. Tai galima padaryti atjungus televizorių nuo maitinimo šaltinio, palaukus bent minutę ir vėl jį įjungus. Iš naujo nustatę televizorių, vėl pabandykite naudoti nuotolinio valdymo pultą.

Jei nė vienas iš šių sprendimų nepadeda arba jei turite universalų nuotolinio valdymo pultą, gali prireikti atlikti papildomus trikčių šalinimo veiksmus. Tokiu atveju papildomos pagalbos gali tekti ieškoti televizoriaus naudotojo vadove.

Jei nė vienas iš šių sprendimų nepadeda, gali būti naudinga kreiptis į profesionalias remonto paslaugas teikiančią įmonę. Jie gali padėti diagnozuoti problemą ir suteikti daugiau informacijos apie galimas televizoriaus ar nuotolinio valdymo pulto problemas, dėl kurių kyla problema. Visada geriausia išbandyti paprastus trikčių šalinimo būdus prieš kviečiant išorinę tarnybą, kad išvengtumėte nereikalingų išlaidų. Tačiau jei problema išlieka, gali būti verta investuoti į profesionalias remonto paslaugas, kad televizorius vėl veiktų.