Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Veiksniai, kuriuos reikia apsvarstyti spręndžiant taisyti ar keisti televizorių

Veiksniai, kuriuos reikia apsvarstyti spręndžiant taisyti ar keisti televizorių

Priklausomai nuo gedimo, televizoriaus taisymas gali kainuoti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų. Jei Jūsų televizorius jau yra keleto metų senumo, išleisti tokias lėšas taisymui gali būti neverta, tačiau, jei Jūsų televizorius yra naujesnis ir dar garantijos laikotarpyje arba ilgaamžis, taisymas gali būti prasmingesnis sprendimas.

Svarbus veiksnys yra Jūsų televizoriaus sentimentinė vertė. Galbūt tai televizorius, prie kurio sekmadieniais penkerius metus iš eilės žiūrėjote filmus su šeima arba televizorius, kurį gavote dovanų iš mylimo žmogaus. Tokiu atveju, jo taisymas gali būti vertas pastangų, net jei tai ne pats ekonomiškiausias pasirinkimas.

Bet būkime realistai – kartais televizoriaus taisymas tiesiog nevertas vargo. Jei teks savaites laukti, kol atvyks meistras nustatyti gedimą ir dar ilgiau laukti, kol atvyks reikalingos dalys, gali būti protingiau tiesiog nusipirkti naują televizorių. Ir nepamirškime galimybės, kad atsiras papildomų problemų – jei Jūsų televizorius jau keleto metų senumo, tikimybė, kad ateityje iškils dar daugiau problemų, net po remonto, yra didesnė.

jei Jūsų televizorius santykinai naujas, vis dar yra garantijos laikotarpyje ir turi sentimentinę vertę, jo taisymas gali būti vertas. Bet jei Jūsų televizorius jau yra kelerių metų senumo ir anksčiau turėjo problemų, galbūt atėjo laikas atsisveikinti ir investuoti į naują. Nepriklausomai nuo Jūsų sprendimo, tiesiog nepamirškite – nėra nieko geriau, kaip atsipalaiduoti po sunkios dienos žiūrint mėgstamus televizijos serialus.