Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Elektrinių paspirtukų baterijos

Elektrinių paspirtukų baterijos

Baterija ir variklis yra dvi pagrindinės kiekvieno e-paspirtuko dalys. Baterija gali būti įmontuota į paspirtuko platformą arba būti stiebo dalyje. Jūsų baterijos dydis nulems kiek atstumo galėsite nuvažiuoti su paspirtuku. Baterijos būklė dažniausiai būna rodoma jūsų ekrane, kad netikėtai nesusidurtumėte su išsikrovusia baterija.

Greitis ir galia

Jūsų variklio dydis nulems jūsų paspirtuko greitį ir gebėjimą įveikti įkalnes. Kuo didesnis variklis, tuo lengviau paspirtukas kops į įkalnę. Dažnai paspirtukai su didesniais varikliais turi po vieną variklį kiekviename rate, padedantį įveikti kelionę. Taip pat svarbu žinoti, kad didesni varikliai gali sumažinti nuvažiuojamą atstumą, nes sunaudoja daugiau energijos.

Laikymas

Paspirtukai dažniai būna sulankstomi per keliais judesiais. Perskaitykite pridėtas instrukcijas, kad sužinotumėte geriausią būdą, kaip jį sulankstyti. Tai leidžia jums pasiimti paspirtuką su savimi bet kur.

Pradėjimas važiuoti

Daugumai paspirtukų reikia pastūmimo, kad įgautų pagreitį prieš įsijungiant akseleratoriui. Tiesiog spirkite kaip su įprastu paspirtuku, tada stokite ant platformos ir leiskite paspirtukui atlikti darbą už jus. Stabdžio svirtis bus valdoma kita ranka ir veiks taip pat kaip dviračio stabdžiai, užtikrinant jūsų saugumą.

Vatai (W) – volto ir amperų suma sudaro vatus.

Amper valandos (Ah) – kiek amperų baterija gali pagaminti per valandą. Šis matavimas dažnai nurodytas e-dviračių specifikacijoje.

Vatvalandės (Wh) – kiek vatų baterija gali pagaminti per valandą.