Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Ką daryti, jei kasetės pildymas nepavyksta arba gaunami prasti rezultatai

Ką daryti, jei kasetės pildymas nepavyksta arba gaunami prasti rezultatai

Jei pastebėjote, kad pildymas neveikia tinkamai arba rezultatai prasti, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išspręstumėte problemą. Pirmiausia visada būtinai patikrinkite gamintojo instrukcijas ir kasečių pildymo gaires, jei jų yra. Jose paprastai pateikiama naudingų patarimų, kaip pasiekti optimalų pripildymo našumą. Jei instrukcijų nėra, bendrųjų patarimų, kaip papildyti kasetes, turėtumėte ieškoti internete.

Jei jie nepadeda, gali tekti pabandyti išvalyti kasetę ir spausdinimo galvutę. Tai galima padaryti atlikus kelis valymo ciklus spausdintuvu arba drėgnu skudurėliu arba suslėgtu oru pašalinus dulkes ir šiukšles, kurios gali blokuoti antgalį. Jei vis tiek negaunate gerų rezultatų, gali tekti apsvarstyti galimybę visiškai pakeisti kasetę arba spausdinimo galvutę.

Galiausiai, jei papildymas vis tiek neveikia taip, kaip tikėtasi, galite kreiptis pagalbos į profesionalus. Jie turėtų sugebėti diagnozuoti problemą ir sugrąžinti spausdintuvą į darbą. Tačiau nepamirškite, kad bet kokios profesionalios paslaugos gali kainuoti. Todėl, prieš įsipareigojant, pravartu iš anksto išsiaiškinti išlaidas.

Bet kokiu atveju, jei kyla problemų pildant kasetes arba nepavyksta pasiekti gerų rezultatų, nepamirškite dar kartą patikrinti gamintojo instrukcijų ir gairių dėl pildymo ir atlikti kelis kasetės ar spausdinimo galvutės valymo ciklus. Jei vis tiek nepavyksta pasiekti rezultatų, apsvarstykite galimybę kreiptis į specialistus, kad jie diagnozuotų problemą ir išspręstų visas pagrindines problemas.