Pereiti prie turinio
Pagrindinis » Straipsniai » Dėl naujų “Dell” BIOS atnaujinimų nešiojamieji ir staliniai kompiuteriai nustoja veikti

Dėl naujų „Dell” BIOS atnaujinimų nešiojamieji ir staliniai kompiuteriai nustoja veikti

Pranešama, kad dėl neseniai išleistų „Dell” BIOS atnaujinimų kyla rimtų problemų keliuose nešiojamųjų ir stacionariųjų kompiuterių modeliuose.

Paveikti šie modeliai: „Dell Latitude” nešiojamieji kompiuteriai (5320 ir 5520), taip pat „Dell Inspiron 5680” ir „Alienware Aurora R8” stacionarūs kompiuteriai.

Socialinės žiniasklaidos platformose, įskaitant oficialią „Dell” bendruomenės svetainę, pasidalintuose klientų pranešimuose įspėjama, kad naujausia BIOS versija (nešiojamiesiems kompiuteriams „Latitude” – 1.14.3 versija, „Inspiron” – 2.8.0 versija, o „Aurora R8” – 1.0.18 versija) sukelia įkrovos problemų.

Nors paveiktos sistemos įsijungia, vartotojai teigia, kad lemputės ir ekranai neįsijungia. Įkrovus kompiuterius, iškart bus rodomas mėlynas ekranas ir išsijungs.

„Šiandien atnaujinus mano 5320 BIOS į naują 1.14.3 versiją, nešiojamasis kompiuteris neįsikrauna. Paspaudus įjungimo mygtuką, ant jo esanti lemputė šviečia apie 10 sekundžių ir vėl išsijungia”, – sakė nukentėjęs klientas.

„Kartais užsidega visa klaviatūra, bet nešiojamasis kompiuteris netrukus išsijungia, tačiau kartais nešiojamasis kompiuteris įsijungia ir parodo klaidą „Dienos laikas nenustatytas – paleiskite SETUP programą”, o paspaudus „Tęsti” nešiojamasis kompiuteris vėl išsijungia. Keletą kartų nešiojamasis kompiuteris įsijungė, bet prieš išsijungdamas kurį laiką rodė mėlyną ekraną.”

Galimas neoficialus sprendimas: BIOS nužeminimas

Kol „Dell” išleis atnaujinimą, kuriame bus pašalintos įkrovos problemas sukeliančios klaidos, galima išspręsti problemą – nužeminti BIOS į ankstesnę programinės įrangos versiją.

Kai kurie naudotojai pasidalino išsamiomis procedūromis, kurias galima naudoti BIOS nužeminimui iki senesnės versijos naudojant „SupportAssist OS Recovery” ir taip išspręsti šią problemą.